| Fabrikant Onderdeelnummer | SN74LS07DR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 92340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC BUF NON-INVERT 5.25V 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SN74LS07DR.pdf |
| Onderdeel nummer | SN74LS07DR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Buffer, Non-Inverting |
| Aantal elementen | 6 |
| Aantal bits per element | 1 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | Open Collector |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | -, 40mA |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SN74LS07DR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SN74LS07DR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SN74LS07DR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SN74LS07DR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals TPS61194PWPR, LM3429MHX/NOPB, LM3406HVMHX/NOPB, TLC5941PWPR, LP395Z/LFT1, TLC59116IPWR, TLC59116IRHBR, TLC59116FIRHBR, TLC59116FIPWR, LM3509SD/NOPB 74HCT2G125DC,125, SN74AUP1G240YZPR, SN74LVC3G07QDCURQ1, SN74LV245ADGVR, CLVC2G125IDCURQ1, SN74LVTH126PWR, SN74HC541DBR, SN74AUC1G240YZPR, SN74LV244ATDWR, 74VHC244D,118.
Kopen Texas Instruments SN74LS07DR bij ons, bespaar tijd en geld.