| Fabrikant Onderdeelnummer | SN74LS165ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Ploegregisters |
| beschikbare kwaliteit | 58990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC SHFT REG PAR-LD 8BIT 16-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SN74LS165ADE4.pdf |
| Onderdeel nummer | SN74LS165ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Shift Register |
| Uitgangstype | Complementary |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Functie | Parallel or Serial to Serial |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SN74LS165ADE4 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SN74LS165ADE4, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SN74LS165ADE4, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SN74LS165ADE4, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Ploegregisters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Ploegregisters van ons. Zoals TLC5957RTQR, LM2756TM/NOPB, LM3464MHX/NOPB, TLC5922DAPG4, LP3954TLX/NOPB, LP3958TL/NOPB, TLC5923DAPG4, TLC5924RHBTG4, TLC5947RHBTG4, TLC5951RHAT HV5622PJ-G, SN74ALS299N, HV574PG-G, HV3418PG-G, 74HC164D, 74AHC594T16-13, CD4094BPW, SN74HC166PW, CD74HC194PW, SN74HC595DW.
Kopen Texas Instruments SN74LS165ADE4 bij ons, bespaar tijd en geld.