| Fabrikant Onderdeelnummer | SN74LS19ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Poorten en omvormers |
| beschikbare kwaliteit | 9910 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SN74LS19ADE4.pdf |
| Onderdeel nummer | SN74LS19ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Inverter |
| Aantal circuits | 6 |
| Aantal ingangen | 6 |
| Kenmerken | Schmitt Trigger |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Actueel - Quiescent (Max) | - |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 400µA, 8mA |
| Logisch niveau - laag | 0.75V |
| Logisch niveau - Hoog | 2.15V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 30ns @ 5V, 15pF |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SN74LS19ADE4 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SN74LS19ADE4, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SN74LS19ADE4, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SN74LS19ADE4, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Poorten en omvormers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Poorten en omvormers van ons. Zoals CSD95373BQ5MT, CSD95496QVMT, CSD95495QVMT, CSD95472Q5MCT, CSD95480RWJT, CSD95481RWJT, CSD95491Q5MCT, UC3770AQTR, UC2950TG3, UC3770ANG4 74HC1G86GW,165, 74LVC2G14GW,125, 74LVC1G11GW,125, MC74VHC1G08DFT1G, MC74VHC1G09DFT1G, M74VHC1G135DFT1G, 74LVC1G11W6-7, TC7SET08FU,LJ(CT, MC74HC1G04DFT1G, MC74HC1G00DFT1G.
Kopen Texas Instruments SN74LS19ADE4 bij ons, bespaar tijd en geld.