| Fabrikant Onderdeelnummer | SN74LS279ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Vergrendelingen |
| beschikbare kwaliteit | 143070 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC QUAD S-R LATCHES 16-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SN74LS279ADE4.pdf |
| Onderdeel nummer | SN74LS279ADE4 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | S-R Latch |
| Circuit | 1:1 |
| Uitgangstype | Standard |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Onafhankelijke circuits | 4 |
| Vertragingstijd - Voortplanting | 12ns |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 400µA, 8mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SN74LS279ADE4 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SN74LS279ADE4, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SN74LS279ADE4, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SN74LS279ADE4, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Vergrendelingen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Vergrendelingen van ons. Zoals ADS1100A4IDBVT, ADS1100A5IDBVT, ADS1100A6IDBVT, ADS1100A3IDBVT, TLC1549CDR, ADS1113BQDGSRQ1, ADS7816U/2K5, ADS1110A0IDBVR, UC2903Q, UCD9080RHBTG4 74LVT162373DGG,518, 74LVT162373DGG,118, 74LVT162373DGG,512, 74LVT162373DGG,112, TC74HC573AF(EL,F), SN74ACT533PWR, SN74AC373NSR, SN74LVTH573RGYR, SN74LVTH573NSR, SN74LVTH573DBR.
Kopen Texas Instruments SN74LS279ADE4 bij ons, bespaar tijd en geld.