| Fabrikant Onderdeelnummer | SPFI025.T |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 181980 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC CYLINDR |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SPFI025.T.pdf |
| Onderdeel nummer | SPFI025.T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 25A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 1kV |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Solar (Photovoltaic) |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CE, UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 20kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminals |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SPFI025.T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SPFI025.T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SPFI025.T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SPFI025.T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V10E175P, V120ZA4P, V18MLE0603LNH, V18MLE0603LNR, V18MLE0603LNT, V18MLE0603LNA, V680ZA05P, V250LT10P, V68MT3B, V275LT20AP 002313607, C10NL, CCMR.300TXP, ECNR2, FRN-R-1, KLKD02.5T, KLKD007.T, KLKD.125T, KLKD.250T, KLKD03.5T.
Kopen Littelfuse Inc. SPFI025.T bij ons, bespaar tijd en geld.