| Fabrikant Onderdeelnummer | ST20100 |
|---|---|
| Fabrikant | SMC Diode Solutions |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 69120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V TO220AC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST20100.pdf |
| Onderdeel nummer | ST20100 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Current - Average Rectified (Io) | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 750mV @ 20A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 1mA @ 100V |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-2 |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220AC |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -55°C ~ 150°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST20100 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST20100, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST20100, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST20100, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van SMC Diode Solutions alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van SMC Diode Solutions en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals P6KE68CATR, P6KE7.5ATR, P6KE7.5CATR, P6KE75ATR, P6KE75CATR, P6KE8.2ATR, P6KE8.2CATR, P6KE82ATR, P6KE82CATR, P6KE9.1ATR DSDI60-16A, VS-85HF40, 1N5804US, CDLL5711, VS-85HFR60, JANTX1N6642, VS-85HF120, VS-HFA30PB120PBF, JANTX1N6640US, 1N6098.
Kopen SMC Diode Solutions ST20100 bij ons, bespaar tijd en geld.