| Fabrikant Onderdeelnummer | ST20100B |
|---|---|
| Fabrikant | US Sensor/Littelfuse Inc |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 127230 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 200 OHM 20% 100MA 9.40MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST20100B.pdf |
| Onderdeel nummer | ST20100B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 200 Ohms |
| Tolerantie | ±20% |
| Stroom - Steady State Max | 100mA |
| R @ Current | 6.3 Ohms |
| Diameter | 0.370" (9.40mm) |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Keurmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST20100B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST20100B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST20100B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST20100B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van US Sensor/Littelfuse Inc alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van US Sensor/Littelfuse Inc en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals KT303J2, KS103G2, KS303J2, GP103G4F, GP101B0M, PT302J2, USP12837, 252FG1J, 104JG1F, MM104J1F SG40, SG26, SG32, SG100, SG160, SG110, SL32 0R230, SL32 1R036, SL32 0R536, CL-21.
Kopen US Sensor/Littelfuse Inc ST20100B bij ons, bespaar tijd en geld.