| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232BD |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 38950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX 5V RS232 MULTI-CH 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232BD.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232BD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 220Kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232BD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232BD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232BD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232BD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals L99ASC03, L6474HTR, E-L6258EP, L6482HTR, L9958SBTR, E-L9935, L6227PDTR, L6230PDTR, L6226PD, L9958TR LTC1484CN8#PBF, SN75ALS176BD, ADN4693EBRZ, ADN4694EBRZ, SN65LBC175DW, SN65LBC175D, SN65HVD3085EDGK, SN75LVDS390PW, SN75HVD07D, SN75HVD1176D.
Kopen STMicroelectronics ST232BD bij ons, bespaar tijd en geld.