| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232BWR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 115330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX 5V RS232 MULTI-CH 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232BWR.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232BWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 220Kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232BWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232BWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232BWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232BWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals ESDA14V2LY, ESDAVLC6-1V2, SMM4F24A-TR, SMM4F15A-TR, ESDA8P80-1U1M, SMM4F18A-TR, SMAJ58CA-TR, ESDA8V2-1MX2, BZW06-13RL, SM6T12A MAX232ECDWR, MAX232ECDR, MAX232ECDWRG4, DS26LV31TMX, ATA2516-6AQY, TRS202ECPWR, ST3232ECDR, MAX202CDWR, NCV7428D13R2G, NCV7428D15R2G.
Kopen STMicroelectronics ST232BWR bij ons, bespaar tijd en geld.