| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232EATR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 116120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX RS232 230KBPS 16TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232EATR.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232EATR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 230kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232EATR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232EATR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232EATR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232EATR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals STW81102ATR, PD55008-E, PD57018-E, VNS3NV04DPTR-E, VND14NV04TR-E, VND14NV04-E, VNS1NV04DPTR-E, VN7040ASTR, SD56120, VND7050AJTR L9613B013TR, ICL3221ECVZ-T, ISL83491IBZ-T, FIN1032MTCX, ISL8489EIBZ-T, SN65HVD1050QDRQ1, ST3222ECPR, SP3243ECA-L/TR, SN75C1167DBR, AM26LV31EIRGYR.
Kopen STMicroelectronics ST232EATR bij ons, bespaar tijd en geld.