| Fabrikant Onderdeelnummer | ST232ECWR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 161100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TRANSCEIVER 5V RS232 16 SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST232ECWR.pdf |
| Onderdeel nummer | ST232ECWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Aantal stuurprogramma's / ontvangers | 2/2 |
| tweezijdig | Full |
| Ontvangerhysterese | 500mV |
| Datasnelheid | 230kbps |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST232ECWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST232ECWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST232ECWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST232ECWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals L6482HTR, L9958SBTR, E-L9935, L6227PDTR, L6230PDTR, L6226PD, L9958TR, L6460TR, L6230PD, L6227PD LT3669HUFD#PBF, LT3669HUFD-2#PBF, TSB81BA3EPFP, LTC1348ISW#PBF, LTC1327CG#PBF, LTC1349IG#PBF, DS90C383MTD, LT6301CFE#PBF, AMIS-49200-XTD, BCM54285C1KFBG.
Kopen STMicroelectronics ST232ECWR bij ons, bespaar tijd en geld.