| Fabrikant Onderdeelnummer | ST30002B |
|---|---|
| Fabrikant | US Sensor/Littelfuse Inc |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 16530 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 30 OHM 20% 2A 13.97MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST30002B.pdf |
| Onderdeel nummer | ST30002B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 30 Ohms |
| Tolerantie | ±20% |
| Stroom - Steady State Max | 2A |
| R @ Current | 700 mOhms |
| Diameter | 0.550" (13.97mm) |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Keurmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST30002B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST30002B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST30002B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST30002B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van US Sensor/Littelfuse Inc alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van US Sensor/Littelfuse Inc en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals ST30003B, ST33001B, ST33001C, ST33001D, 103JG1K, 103JL1A, 103JG1F, TO103J2K-RA, PT103J2, PS103J2 SL22 0R516, SL22 1R020-B, SL22 10009, SL22 2R018, SL22 4R014, SL22 16004, SL22 14007, SL22 2R018-B, SL22 2R515-B, SL32 2R025-B.
Kopen US Sensor/Littelfuse Inc ST30002B bij ons, bespaar tijd en geld.