| Fabrikant Onderdeelnummer | ST30003B |
|---|---|
| Fabrikant | US Sensor/Littelfuse Inc |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 109320 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 30 OHM 20% 3A 17.78MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ST30003B.pdf |
| Onderdeel nummer | ST30003B |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 30 Ohms |
| Tolerantie | ±20% |
| Stroom - Steady State Max | 3A |
| R @ Current | 460 mOhms |
| Diameter | 0.700" (17.78mm) |
| Lead Spacing | 0.300" (7.62mm) |
| Keurmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ST30003B |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ST30003B, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ST30003B, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ST30003B, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van US Sensor/Littelfuse Inc alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van US Sensor/Littelfuse Inc en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals KT303J2, KS103G2, KS303J2, GP103G4F, GP101B0M, PT302J2, USP12837, 252FG1J, 104JG1F, MM104J1F B57235S479M, B57211P0100M301, SL12 5R004, SL12 10005, B57236S0120M000, B57236S0500M000, B57236S0200M000, B57236S0100M000, B57236S0509M000, B57236S0250M000.
Kopen US Sensor/Littelfuse Inc ST30003B bij ons, bespaar tijd en geld.