| Fabrikant Onderdeelnummer | STFN42 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| beschikbare kwaliteit | 68890 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS NPN 400V 1A SOT-89 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STFN42.pdf |
| Onderdeel nummer | STFN42 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Transistor Type | NPN |
| Stroom - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 250mA, 750mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 400mA, 5V |
| Vermogen - Max | 1.4W |
| Frequentie - Overgang | - |
| Bedrijfstemperatuur | 150°C (TJ) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | TO-243AA |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-89-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STFN42 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STFN42, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STFN42, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STFN42, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Transistors - Bipolar (BJT) - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Transistors - Bipolar (BJT) - Single van ons. Zoals SD4931, VN750PEPTR-E, VN750PEP-E, VN7020AJTR, VND5E160AJ-E, VND5E160ASOTR-E, VNQ500PEPTR-E, VND7140AJTR-E, L93PI, VNQ500N-E ZTX1049A, 2SD882, D44H11TU, 2N6107G, TIP50, FJB5555TM, KSB596YTU, TIP42A, BD679, BD237.
Kopen STMicroelectronics STFN42 bij ons, bespaar tijd en geld.