| Fabrikant Onderdeelnummer | STLC3080 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Interface - Telecom |
| beschikbare kwaliteit | 68290 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC SLIC 44TQFP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STLC3080.pdf |
| Onderdeel nummer | STLC3080 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Subscriber Line Interface Concept (SLIC) |
| Interface | - |
| Aantal circuits | 1 |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Huidige voorraad | 5.5mA |
| Vermogen (Watts) | 1.1W |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 44-LQFP |
| Apparaatpakket leverancier | 44-TQFP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STLC3080 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STLC3080, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STLC3080, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STLC3080, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Interface - Telecom componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Interface - Telecom van ons. Zoals L9820D, VN800PT, VN5E025MJTR-E, VN7016AJTR, L9333MD-TR, VND600SPTR-E, VND7050AJ12TR, VN7007AHTR, VND830PTR-E, TDE1707BFPT SI32172-C-FM1R, SI32176-C-FM1R, SI32392-B-GM1R, CPC5623ATR, CPC7692BCTR, SI3050-E-FT, LE89156PQC, IAA110P, AS2533UTT, SI32919-A-GSR.
Kopen STMicroelectronics STLC3080 bij ons, bespaar tijd en geld.