| Fabrikant Onderdeelnummer | STM706RAM6F |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Supervisors |
| beschikbare kwaliteit | 93670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MPU SUPERVISOR 3V 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STM706RAM6F.pdf |
| Onderdeel nummer | STM706RAM6F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Aantal voltages bewaakt | 1 |
| uitgang | Push-Pull, Totem Pole |
| Reset | Active Low |
| Reset time-out | 160 ms Minimum |
| Voltage - Drempel | 2.63V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STM706RAM6F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STM706RAM6F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STM706RAM6F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STM706RAM6F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Supervisors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Supervisors van ons. Zoals L6585DTR, L6585DETR, L6574D, L6520TR, L6521TR, L6520, L6521, VK05CFLTR-E, L6382D5TR, L6382D TPS3839L30DQNR, STM6513REIEDG6F, MCP100-300DI/TO, MCP810T-460I/TT, ADM6711LAKSZ-REEL7, STM6822LWY6F, TPS3806J20DBVT, STM690AM6F, TPS3780CDRYT, DS1817-10+.
Kopen STMicroelectronics STM706RAM6F bij ons, bespaar tijd en geld.