| Fabrikant Onderdeelnummer | STPS3045CFP |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 156140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220FP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STPS3045CFP.pdf |
| Onderdeel nummer | STPS3045CFP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode configuratie | 1 Pair Common Cathode |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 570mV @ 15A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 200µA @ 45V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | 200°C (Max) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 Full Pack |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220FP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STPS3045CFP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STPS3045CFP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STPS3045CFP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STPS3045CFP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals STP4CMPQTR, STLDC08PUR, STCF03TBR, PM6600TR, STLED25JR, BC107B, BC141-16, BCY59IX, BCY59VIII, BCY59X DAP222TL, DA3S103E0L, BAV70HDW-7, BAW56T-7-F, DB3X315E0L, DB3X314J0L, MMBD4448HTA-7-F, SBAV99RWT1G, DAP202UT106, BAS70W-06-7-F.
Kopen STMicroelectronics STPS3045CFP bij ons, bespaar tijd en geld.