| Fabrikant Onderdeelnummer | STTH602CFP |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Arrays |
| beschikbare kwaliteit | 124070 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ARRAY GP 200V 3A TO220FP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STTH602CFP.pdf |
| Onderdeel nummer | STTH602CFP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Diode configuratie | 1 Pair Common Cathode |
| Diode Type | Standard |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 3A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 3A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 30ns |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 3µA @ 200V |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | 175°C (Max) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 Full Pack |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220FP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STTH602CFP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STTH602CFP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STTH602CFP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STTH602CFP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Diodes - Gelijkrichters - Arrays van ons. Zoals VNS1NV04P-E, STCC2539IQTR, VNLD5300-E, PD20015C, PD57070-E, STMPS2272TTR, STMPS2242TTR, STMPS2262TTR, STAC3933, STAC4932B VT10200C-E3/4W, MBR3060WT, MBR3045WT, MBRF40150CT, SDUR3060CT, STF30120C, STF30120CR, STF30150C, STF30150CR, STF3060C.
Kopen STMicroelectronics STTH602CFP bij ons, bespaar tijd en geld.