| Fabrikant Onderdeelnummer | STTH812DI |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 111050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE GEN PURP 1.2KV 8A TO220LNS |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | STTH812DI.pdf |
| Onderdeel nummer | STTH812DI |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode Type | Standard |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1200V |
| Current - Average Rectified (Io) | 8A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.2V @ 8A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 100ns |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 8µA @ 1200V |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-2 Insulated, TO-220AC |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220AC ins |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | 175°C (Max) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | STTH812DI |
QY Componenten hebben de beste prijs voor STTH812DI, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen STTH812DI, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen STTH812DI, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals VNL5050S5-E, PD57060S-E, PD85015TR-E, LET9045STR, LET9045TR, VN7050ASTR-E, VND7NV04-1-E, LET9045C, LET9060C, LET9120 US2JA-TP, SK34TR, CDBURT0530LL-HF, CS3D-E3/I, UFM13PL-TP, TMMBAT43FILM, UFM14PL-TP, SS22T3G, FSM15PL-TP, FSM17PL-TP.
Kopen STMicroelectronics STTH812DI bij ons, bespaar tijd en geld.