| Fabrikant Onderdeelnummer | T494B686M006AS |
|---|---|
| Fabrikant | KEMET |
| product categorie | Tantalum-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 12350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | T494B686M006AS.pdf |
| Onderdeel nummer | T494B686M006AS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 68µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 6.3V |
| Type | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 650 mOhm |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Levensduur @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 1411 (3528 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Lead Spacing | - |
| Formaat van de fabrikant | B |
| ratings | - |
| Kenmerken | General Purpose |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | T494B686M006AS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor T494B686M006AS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen T494B686M006AS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen T494B686M006AS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van KEMET alle reeksen Tantalum-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van KEMET en Tantalum-condensatoren van ons. Zoals C322C470G1G5TA, C315C271F1G5TA, C0805C105K3RALTU, C315C105K3R5TA, C1812C154J1GACTU, C430C105M5U5TA, C2225C474K2RALTU, M39014/05-2231, C320C103MCR5TA, C330C104KDR5TA TACL685M003X, TPSC685K025H0500, TPSD107M010Y0150, TPSD476M020R0100, TACL475K010XTA, TPSD336M035S0300, TPSD476K016P0200, TAJW226K010HNJ, TAP107M006HSB, TAP226M025FCS.
Kopen KEMET T494B686M006AS bij ons, bespaar tijd en geld.