| Fabrikant Onderdeelnummer | TAP104K035DTS |
|---|---|
| Fabrikant | AVX Corporation |
| product categorie | Tantalum-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 65190 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TAP104K035DTS.pdf |
| Onderdeel nummer | TAP104K035DTS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 0.1µF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage - beoordeeld | 35V |
| Type | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 26 Ohm |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Grootte / afmeting | 0.177" Dia (4.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.276" (7.00mm) |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Formaat van de fabrikant | A |
| ratings | - |
| Kenmerken | General Purpose |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TAP104K035DTS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TAP104K035DTS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TAP104K035DTS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TAP104K035DTS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van AVX Corporation alle reeksen Tantalum-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van AVX Corporation en Tantalum-condensatoren van ons. Zoals M39014/22-0663, M39014/22-0675, CKR22CG101KM, CKR22CG101KP, CKR22CG220KM, CKR22CG220KP, CKR22CG220KR, CKR22CG221KM, CKR22CG221KP, CKR22CG221KR T491A105M035ZT7280, T491B106K006ZTAC01, T491B106K006ZTPL11, T491B106K006ZTPV11, T491B106K006ZT7280, T491B106K010ZT7280, T491B106M006ZTAU017280, T491B106M006ZTPV11, T491B106M006ZT7280, T491B106M010ZT7280.
Kopen AVX Corporation TAP104K035DTS bij ons, bespaar tijd en geld.