| Fabrikant Onderdeelnummer | TAP104K050GSB |
|---|---|
| Fabrikant | AVX Corporation |
| product categorie | Tantalum-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 158540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP TANT 0.1UF 50V 10% RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TAP104K050GSB.pdf |
| Onderdeel nummer | TAP104K050GSB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 0.1µF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage - beoordeeld | 50V |
| Type | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 26 Ohm |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Grootte / afmeting | 0.177" Dia (4.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Lead Spacing | 0.125" (3.18mm) |
| Formaat van de fabrikant | A |
| ratings | - |
| Kenmerken | General Purpose |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TAP104K050GSB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TAP104K050GSB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TAP104K050GSB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TAP104K050GSB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van AVX Corporation alle reeksen Tantalum-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van AVX Corporation en Tantalum-condensatoren van ons. Zoals 0201YC103KAT2A, CKR22CG101KM-LL, CKR22CG101KP-LL, CKR22CG101KR-LL, CKR22CG220KP-LL, CKR22CG220KR-LL, CKR22CG221KM-LL, CKR22CG221KP-LL, CKR22CG221KR-LL, CKR22CG470KM-LL TPSE106M050R0300, TAP226K035CCS, TAJE108M006RNJ, T496C225K035ATE3K5, TPSD157K016R0100, T496X476K020ATE300, TPSD336K035R0300, M39003/01-2356, TPSV337M010R0100, TPSE226K035R0300.
Kopen AVX Corporation TAP104K050GSB bij ons, bespaar tijd en geld.