| Fabrikant Onderdeelnummer | TAP104M035CRS |
|---|---|
| Fabrikant | AVX Corporation |
| product categorie | Tantalum-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 113600 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP TANT 0.1UF 35V 20% RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TAP104M035CRS.pdf |
| Onderdeel nummer | TAP104M035CRS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 0.1µF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 35V |
| Type | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 26 Ohm |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Grootte / afmeting | 0.177" Dia (4.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Formaat van de fabrikant | A |
| ratings | - |
| Kenmerken | General Purpose |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TAP104M035CRS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TAP104M035CRS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TAP104M035CRS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TAP104M035CRS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van AVX Corporation alle reeksen Tantalum-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van AVX Corporation en Tantalum-condensatoren van ons. Zoals 08055A1R2CAT2A, 08055A1R8CAT2A, 08055C391KAT2A, 08051C822KAT2A, 08055C332KAZ2A, ESD51C103K4T2A-18, MD011C103JAB, MD011E473ZAB, MD015E334ZAB, ESD51C223K4T2A-22 F931E685MCC, F931E106KBA, T498D107K010ATE600, TAJY157M016RNJ, TAJC337K004RNJ, T491X156K035AT, T495D227K010ATE125, TLJP107M006R5400, TLJN476M004R4000, TLJP107M004R2700.
Kopen AVX Corporation TAP104M035CRS bij ons, bespaar tijd en geld.