| Fabrikant Onderdeelnummer | THS4601CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 179620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 180MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | THS4601CD.pdf |
| Onderdeel nummer | THS4601CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 100 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 180MHz |
| -3db bandbreedte | 440MHz |
| Current - Input Bias | 30pA |
| Voltage - Input Offset | 1mV |
| Huidige voorraad | 10mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | THS4601CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor THS4601CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen THS4601CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen THS4601CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals REF3220AMDBVREP, REF5040MDREP, REF5050MDREP, REF5020MDREP, LM4040DIZ-10.0/NOPB, LM285M/NOPB, LM4040AIZ-10.0/NOPB, TLE2426IP, TLE2426CP, TLE2426ILP LMC6062IM/NOPB, LM7332MA/NOPB, OPA177GP, OPA177FP, TLE2022ACD, LT1800CS8#PBF, LMC6462BIM/NOPB, OPA2244UA, ADA4522-1ARMZ, LMC660AIN/NOPB.
Kopen Texas Instruments THS4601CD bij ons, bespaar tijd en geld.