| Fabrikant Onderdeelnummer | TL051CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 49570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 3.1MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL051CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TL051CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 20 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 3.1MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 30pA |
| Voltage - Input Offset | 590µV |
| Huidige voorraad | 2.7mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 80mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL051CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL051CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL051CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL051CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLC1543CDB, TPS3110K33DBVTG4, TLC7703IDG4, TLC7703IPW, TLC7703IPWG4, TLC7725IDG4, TLC7725IPWG4, TLC7733IDG4, TLC7733IPWG4, TPS3110E15DBVTG4 OP196GSZ, LMH6702MA/NOPB, INA133U, INA126P, TLE2082AID, OPA2191ID, MAX44243ASD+, LT1413CN8#PBF, LT6200IS8-10#PBF, OPA2277AIDRMT.
Kopen Texas Instruments TL051CD bij ons, bespaar tijd en geld.