| Fabrikant Onderdeelnummer | TL064CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 176660 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 1MHZ 14TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL064CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TL064CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 3.5 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 30pA |
| Voltage - Input Offset | 3mV |
| Huidige voorraad | 200µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL064CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL064CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL064CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL064CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS3124G15DBVT, TPS3306-20DGK, TPS3600D50PWR, TPS3610U18PWR, UC3903N, UC2903N, ADS8506IDW, ADS114S08IPBSR, ADS7828EB/2K5, TLV1562IDW MAX4493AUK+T, MC34071DG, EL5161IWZ-T7A, MAX9934TART+T, LP324M/NOPB, NE5532AD, TLC271BCD, MC33172VDG, AD8542ARUZ, LMC6032IM/NOPB.
Kopen Texas Instruments TL064CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.