| Fabrikant Onderdeelnummer | TL072CP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 191340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL072CP.pdf |
| Onderdeel nummer | TL072CP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 13 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 3MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 65pA |
| Voltage - Input Offset | 3mV |
| Huidige voorraad | 1.4mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | ±5 V ~ 15 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL072CP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL072CP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL072CP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL072CP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UC2854BDWG4, UC3854ANG4, UC3854BNG4, UCC28511DWG4, UCC28512DWG4, UCC28513DWG4, UCC28514DWG4, UCC28070PWG4, UCC28070APW, UC3852DG4 LT1638HS8#PBF, INA146UA, LT1122DS8#PBF, LMH6619MA/NOPB, LT1012CN8#PBF, LTC6363IMS8#PBF, OPA4140AIPWR, LT1999HMS8-10#PBF, LT1999HMS8-20#PBF, LTC2057HVHS8#PBF.
Kopen Texas Instruments TL072CP bij ons, bespaar tijd en geld.