| Fabrikant Onderdeelnummer | TL074MDEP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 465690 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL074MDEP.pdf |
| Onderdeel nummer | TL074MDEP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 13 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 3MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 65pA |
| Voltage - Input Offset | 3mV |
| Huidige voorraad | 1.4mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | ±18V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL074MDEP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL074MDEP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL074MDEP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL074MDEP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UCC28070DWR, UCC28070PWR, UC2854BDWTR, UC2853N, UCC28528DW, UCC28521DW, UCC28516DW, UCC28515DW, UCC28510DW, UCC28514DW LT1880IS5#TRMPBF, OPA4134UA/2K5, LT1013CP, OPA2251UA/2K5, TLC2201IDR, AD8038ARZ, TLC277CD, THS4551IDGKT, ADA4858-3ACPZ-R7, OP90GSZ-REEL7.
Kopen Texas Instruments TL074MDEP bij ons, bespaar tijd en geld.