| Fabrikant Onderdeelnummer | TL082BCDR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 55430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL082BCDR.pdf |
| Onderdeel nummer | TL082BCDR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 13 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 3MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 30pA |
| Voltage - Input Offset | 2mV |
| Huidige voorraad | 1.4mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL082BCDR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL082BCDR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL082BCDR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL082BCDR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLV0834CPWR, TLV0834CPWRG4, TLV0838CDWR, TLV0838CDWRG4, TLV0838CPWR, ADS7960SRHBR, ADS7883SDBVR, ADC08831IM, TLC0831CDR, TLC0831IDR LMC6062IN/NOPB, TLE2142CP, LF398AN/NOPB, OPA189ID, LTC2050IS8#PBF, LMC6462BIN/NOPB, OPA2244PA, LT6004HMS8#PBF, LMP2234BMTE/NOPB, AD8276ARZ.
Kopen Texas Instruments TL082BCDR bij ons, bespaar tijd en geld.