| Fabrikant Onderdeelnummer | TL084CDT |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 146360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 4MHZ 14SO |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL084CDT.pdf |
| Onderdeel nummer | TL084CDT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 16 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 4MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 20pA |
| Voltage - Input Offset | 3mV |
| Huidige voorraad | 1.4mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 40mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 6 V ~ 36 V, ±3 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL084CDT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL084CDT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL084CDT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL084CDT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals SM30T15CAY, SM30T7.5CAY, SM6HT27A, SPT01-335DEE, SM30T28AY, SM30T30AY, SM30T33AY, SM30T28CAY, SM30T30CAY, SM30T33CAY LMV611MF/NOPB, LM258AYDT, MCP6002T-E/SN, MCP6002T-E/MS, TLV316IDBVR, TS971IDT, OPA347NA/3K, TLV2362IDR, MCP6L1T-E/OT, BU7411SG-TR.
Kopen STMicroelectronics TL084CDT bij ons, bespaar tijd en geld.