| Fabrikant Onderdeelnummer | TL1431QLPR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 64130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL1431QLPR.pdf |
| Onderdeel nummer | TL1431QLPR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.5V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±0.4% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL1431QLPR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL1431QLPR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL1431QLPR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL1431QLPR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals CD4543BE, CD4511BE, TPS65132WRVCR, CD74HCT4511E, CD74HC4511E, SN74LS247N, MM5453VX/NOPB, MM5452V/NOPB, DLPC3438CZEZ, CD4543BMT MAX6034AEXR25+T, MAX6174BASA+, LT1431IN8#PBF, MAX6010BEUR+T, ADR291GRUZ-REEL7, MAX6023EBT30+T, ADR444ARZ-REEL7, MAX6129BEUK33+T, MAX6035BAUR30+T, LM4040AEM3-5.0+T.
Kopen Texas Instruments TL1431QLPR bij ons, bespaar tijd en geld.