| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431ACCT |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 156090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ SOT323-6 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431ACCT.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431ACCT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±1% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 600µA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-323-6L |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431ACCT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431ACCT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431ACCT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431ACCT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals VN340SP-E, STMPS2151MTR, PD84001, PD85004, PD84006L-E, PD54003L-E, PD54008L-E, VNL5050S5TR-E, VNN7NV04PTR-E, VNL5030JTR-E ADR361AUJZ-REEL7, ADR364AUJZ-REEL7, LM4040AEX3-3.3+T, LM4050BEM3-4.1+T, ADR360AUJZ-REEL7, REF3140AIDBZR, ISL60002DIH326Z-TK, LM336BZ-2.5/NOPB, LM336BZ-5.0/NOPB, LM4040BIZ-2.5/NOPB.
Kopen STMicroelectronics TL431ACCT bij ons, bespaar tijd en geld.