| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431ACLPREG |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 85840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431ACLPREG.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431ACLPREG |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±1% |
| Temperatuurcoëfficiënt | 50ppm/°C Typical |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431ACLPREG |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431ACLPREG, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431ACLPREG, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431ACLPREG, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals NCP380HMU05AATBG, NCP380LMU05AATBG, NSVC2050JBT3G, NSVC2020JBT3G, NCP380LSN10AAT1G, NSV50350AST3G, NIS5431MT1TXG, NIS5132MN3TXG, NSVIMD10AMT1G, NIS5112D2R2G AD587KRZ-REEL7, LT1027ECS8-5#PBF, LT1634BCS8-4.096#PBF, LT1634BCS8-1.25#PBF, LT1236BCS8-10#PBF, AD680JTZ, AD680JRZ, LT1009IS8#PBF, REF01HPZ, ADR445BRZ-REEL7.
Kopen ON Semiconductor TL431ACLPREG bij ons, bespaar tijd en geld.