| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431BCDM |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 169330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431BCDM.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431BCDM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.5V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±0.4% |
| Temperatuurcoëfficiënt | 30ppm/°C Typical |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431BCDM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431BCDM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431BCDM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431BCDM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals MASMLJ17A, MASMLJ17AE3, MASMLJ18A, MASMLJ18AE3, MASMLJ20A, MASMLJ20AE3, MASMLJ22A, MASMLJ22AE3, MASMLJ24A, MASMLJ24AE3 MAX6330LUR+T, LT6660JCDC-3.3#TRMPBF, ADR3525WARMZ-R7, LM4050AEX3-3.0+T, MAX8515EXK+T, LM4040DIM3-3.0+T, LM385BYZ-1.2/NOPB, MAX6120ESA+, AD1580BRTZ-R2, REF01CESA+.
Kopen Microsemi Corporation TL431BCDM bij ons, bespaar tijd en geld.