| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431BCLP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 29790 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431BCLP.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431BCLP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 600µA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431BCLP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431BCLP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431BCLP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431BCLP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals BQ26221PWR, BQ20851DBT-V1P2, BQ26150DCKR, BQ20Z80DBT-V101, TPS65800RTQT, BQ2084RTTR-V140, TPS65800RTQR, TPS65820RSHR, BQ20Z70PW, BQ2084DBTR-V140 ADR440ARMZ, MAX6250AESA+, LT1019CN8-2.5#PBF, LTC6655CHMS8-2.5#PBF, LTC6655CHMS8-4.096#PBF, LTC6655CHMS8-5#PBF, LTC6655CHMS8-1.25#PBF, LTC6655CHMS8-2.048#PBF, MAX6225AESA+, LT1236ACS8-5#PBF.
Kopen Texas Instruments TL431BCLP bij ons, bespaar tijd en geld.