| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431BCLPREG |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 22410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431BCLPREG.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431BCLPREG |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±0.4% |
| Temperatuurcoëfficiënt | 50ppm/°C Typical |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431BCLPREG |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431BCLPREG, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431BCLPREG, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431BCLPREG, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals BC238, BC238A, BC307, BC308, BC308C, BC32716, BC327A, BC516_D74Z, BC546_J18Z, BC547_J22Z MAX6037AAUKADJ+T, MAX6125EUR+T, ADR130BUJZ-REEL7, LT6650HS5#TRMPBF, LT6650IS5#TRMPBF, REF02AU/2K5, REF195GRUZ-REEL7, X60003CIG3Z-50T1, LM4030AMF-2.5/NOPB, REF195FSZ-REEL.
Kopen ON Semiconductor TL431BCLPREG bij ons, bespaar tijd en geld.