| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431CLPRP |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 137010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431CLPRP.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431CLPRP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±2.2% |
| Temperatuurcoëfficiënt | 50ppm/°C Typical |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431CLPRP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431CLPRP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431CLPRP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431CLPRP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals KSA1175LTA, KSA1175YBU, KSC1009YBU, KSP26BU, KSC1009OTA, KSC1009OBU, MMBT3416, KSC1009CYTA, KSC2001OBU, KSA1175GTA TS2431BILT, TLV431AH6TA, ZTL431AFFTA, TL431AQPK, TS3431BILT, TS3431CILT, TL431BVLPRAG, TLV431CDBVR, LM4040DYM3-2.5-TR, TLV431IDBZR.
Kopen ON Semiconductor TL431CLPRP bij ons, bespaar tijd en geld.