| Fabrikant Onderdeelnummer | TL431CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 84160 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ 8TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TL431CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TL431CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.495V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 36V |
| Huidige uitgang | 100mA |
| Tolerantie | ±2.2% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 1mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TL431CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TL431CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TL431CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TL431CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals ADS8372IBRHPR, ADS8372IBRHPRG4, ADS8372IRHPR, ADS8372IRHPRG4, ADS8380IBRHPR, ADS8380IBRHPRG4, ADS8380IRHPR, ADS8380IRHPRG4, ADS8381IBPFBR, ADS8381IBPFBRG4 LM4040D25QDBZR, TLV431ACDBZR, LM4041D12IDCKR, LM4040D20IDCKR, SC431CSK-.5TRT, LM336MX-5.0/NOPB, LM336MX-2.5/NOPB, ZR40401F25TA, LM4040DIM7-2.5/NOPB, LM4040C20ILPR.
Kopen Texas Instruments TL431CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.