| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC072IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 85100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 10MHZ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC072IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC072IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 19 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1.5pA |
| Voltage - Input Offset | 390µV |
| Huidige voorraad | 2.1mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 57mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 16 V, ±2.25 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC072IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC072IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC072IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC072IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LMK04133SQ/NOPB, CDCVF857RHATG4, TPS22990DMLT, TPS2553QDBVRQ1, TPS4H160BQPWPRQ1, HPA00013PWR, LMK04906BISQX/NOPB, LMK04208NKDR, LMK03806BISQX/NOPB, CDCE18005RGZR LTC6087HMS8#PBF, ADA4841-1YRZ-R7, INA326EA/2K5, THS4522IPWR, LT1990ACS8#TRPBF, LT1638CS8#TRPBF, AD8065ARZ-REEL7, ADA4610-2ARZ-R7, THS4281DBVT, AD8058ARMZ-REEL7.
Kopen Texas Instruments TLC072IP bij ons, bespaar tijd en geld.