| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC080ID |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 93000 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 10MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC080ID.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC080ID |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 19 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 2pA |
| Voltage - Input Offset | 390µV |
| Huidige voorraad | 1.9mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 57mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 16 V, ±2.25 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC080ID |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC080ID, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC080ID, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC080ID, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TCA6507PW, TLC5916IPW, LM27952SD/NOPB, TPS92515DGQT, TPS61150DRCT, CDCU877GQLR, CDCU877ARHATG4, CDCU877RHATG4, TPS92513DGQT, TPS92314D/NOPB ACNT-H87B-000E, AD843KNZ, LT1079ACN#PBF, LT1795IFE#PBF, LT1359CN#PBF, THS3062DDA, AD843JNZ, LT1210CT7#06PBF, OPA544FKTTT, THS3092DDA.
Kopen Texas Instruments TLC080ID bij ons, bespaar tijd en geld.