| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC080IDR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 462489 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 10MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC080IDR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC080IDR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 19 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 2pA |
| Voltage - Input Offset | 390µV |
| Huidige voorraad | 1.9mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 57mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 16 V, ±2.25 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC080IDR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC080IDR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC080IDR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC080IDR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLC7701IPW, CSD18535KTTT, TL7733BCDR, TL7702BCP, TL7705BIDR, TLV803MDBZT, TL7757ILPR, TL7757CPK, TL7702AIP, TLV809L30DBZT LMP2232AMM/NOPB, AD8206YRZ-REEL, LMH6618MK/NOPB, LMH6703MF/NOPB, OPA890IDBVT, MCP6074-E/SL, MAX4477ASA+, MCP6074-E/ST, MAX4477AUA+, MAX9934TAUA+.
Kopen Texas Instruments TLC080IDR bij ons, bespaar tijd en geld.
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
RES 900K OHM 0.02% 1/4W RADIAL