| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC2202ACD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 145840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC2202ACD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC2202ACD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.7 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1.9MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 80µV |
| Huidige voorraad | 1.8mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.6 V ~ 16 V, ±2.3 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC2202ACD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC2202ACD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC2202ACD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC2202ACD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals CSD95379Q3MT, DRV8833CPWP, SN754410NEE4, CSD96371Q5M, DRV8833PW, CSD95495QVM, CSD95481RWJ, CSD95491Q5MC, CSD95482RWJ, CSD95372BQ5MC AD8671ARZ-REEL7, LMV842MAX/NOPB, OPA251UA/2K5, AD8544ARUZ, MAX9918ASA+, ADA4528-1ARMZ-R7, OP37GSZ-REEL7, MAX4234AUD+, LT1783IS5#TRMPBF, LM7321MFE/NOPB.
Kopen Texas Instruments TLC2202ACD bij ons, bespaar tijd en geld.