| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC2202IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 123950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC2202IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC2202IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.7 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1.9MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 100µV |
| Huidige voorraad | 1.8mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.6 V ~ 16 V, ±2.3 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC2202IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC2202IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC2202IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC2202IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UCC38083P, UCC2960D, UCC2894PW, UCC3808N-1, UCC3813N-2, UCC3804PW, UCC3802PW, UCC28083P, UCC2804QDRQ1, UCC2813N-2 OPA1664AIPW, ISL28227FBZ-T7A, TLE2142IP, TLV2254IN, AD8619ARZ, MAX409BCSA+, TLV2402CDGK, AD8619ARUZ, TLV2444ID, AD8551ARMZ.
Kopen Texas Instruments TLC2202IP bij ons, bespaar tijd en geld.