| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC2254CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 86070 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC2254CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC2254CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.12 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 210kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 200µV |
| Huidige voorraad | 160µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.4 V ~ 16 V, ±2.2 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC2254CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC2254CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC2254CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC2254CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TL431BCPSR, TL1431CPWR, TL432IPK, TL432CDBVR, TL1431CDR, TL432AIDBVR, TL1431CLPR, TL431BIDBVR, TL431BCP, TL431BIP OPA2140AID, INA149AID, LT6232CGN#PBF, LT1213CS8#PBF, LT6012ACS#PBF, LT1211CS8#PBF, INA118U/2K5, AD8253ARMZ-R7, LTC6244HVIDD#PBF, LTC6244HVIMS8#PBF.
Kopen Texas Instruments TLC2254CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.