| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC2264CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 108670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 730KHZ RRO 14TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC2264CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC2264CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.55 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 730kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 300µV |
| Huidige voorraad | 850µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.4 V ~ 16 V, ±2.2 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC2264CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC2264CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC2264CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC2264CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals ADS62P42IRGCR, ADS8254IBRGCT, ADS8422IBPFBR, DDC118IRTCR, ADS774KUG4, ADS1282IPWR, ADS7800JU/1K, ADS7800JU/1KE4, ADC12DS105CISQE/NOPB, ADS62P24IRGCR AD8676ARZ-REEL, AD623ARMZ-REEL, LT6221CS8#TRPBF, AD8615AUJZ-R2, LMH6640MF/NOPB, LTC6087HMS8#PBF, ADA4841-1YRZ-R7, INA326EA/2K5, THS4522IPWR, LT1990ACS8#TRPBF.
Kopen Texas Instruments TLC2264CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.