| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC2274AMDREP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 54540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.25MHZ RRO 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC2274AMDREP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC2274AMDREP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 3.6 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.25MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 300µV |
| Huidige voorraad | 4.8mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.4 V ~ 16 V, ±2.2 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC2274AMDREP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC2274AMDREP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC2274AMDREP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC2274AMDREP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LDC1051NHRJ, TLV320DAC23RHDR, TLC5602CDW, PCM5122PWR, PCM1690IDCARQ1, LDC1101DRCR, PCM1796DBR, PCM1804S1IDBRQ1, PCM5102PWR, PCM1791ADBR LT6201CS8#PBF, LT1789IS8-10#PBF, AD706JNZ, OP747ARZ, OP747ARUZ, LTC1150CN8#PBF, AD8574ARUZ, AD8574ARZ, AD623BRZ, INA125U.
Kopen Texas Instruments TLC2274AMDREP bij ons, bespaar tijd en geld.