| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC254CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 31870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.2MHZ 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC254CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC254CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 5.3 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.7pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 4.5mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 1.4 V ~ 16 V, ±0.7 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC254CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC254CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC254CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC254CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LMK01000ISQ/NOPB, LMK01010ISQ/NOPB, LMK01020ISQ/NOPB, CDCLVP110VFG4, DRV3201QPAPRQ1, UC3637DWTR, DRV3205QPHPRQ1, DRV8842MPWPREP, DRV8809PAP, UCC3626PW LMC6492BEM/NOPB, LT6014CS8#PBF, AD8047ARZ-REEL7, LMH6655MA/NOPB, LMP2234AMTE/NOPB, AD8422ARZ-R7, LMC6042AIM/NOPB, AD8003ACPZ-REEL7, THS4281D, OPA604AU.
Kopen Texas Instruments TLC254CD bij ons, bespaar tijd en geld.