| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC25M2ACD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 37640 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 635KHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC25M2ACD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC25M2ACD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.62 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 635kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.7pA |
| Voltage - Input Offset | 900µV |
| Huidige voorraad | 285µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 1.4 V ~ 16 V, ±0.7 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC25M2ACD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC25M2ACD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC25M2ACD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC25M2ACD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LMC555CBP, LMC555CBPX/NOPB, 4423P, LM556CMX/NOPB, BQ32002DR, BQ32000DR, CSD18534Q5AT, DP8573AV/NOPB, CSD16323Q3C, BQ4802LYPW SI8920BC-IP, LMC6484IM/NOPB, OPA4364AIPWT, AD8510ARZ, AD628ARMZ-R7, AD628ARZ-R7, LMP7732MA/NOPB, LTC6363IDCB#TRMPBF, LME49720NA/NOPB, LT6202CS8#PBF.
Kopen Texas Instruments TLC25M2ACD bij ons, bespaar tijd en geld.