| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC271ACPS |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 111270 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SO |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC271ACPS.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC271ACPS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 5.3 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.7pA |
| Voltage - Input Offset | 900µV |
| Huidige voorraad | 950µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 30mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V, ±1.5 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC271ACPS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC271ACPS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC271ACPS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC271ACPS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals COP434CN/NOPB, ADS4146IRGZ25, ADS4126IRGZ25, ADS58C28IRGC25, ADS4246IRGC25, ADS4245IRGC25, ADS4225IRGC25, ADS4129IRGZ25, ADS4145IRGZ25, ADS4149IRGZ25 LT1498CN8#PBF, AMC1311DWV, LT1001ACN8#PBF, LT6012IS#PBF, ISL55210IRTZ-T7A, AD8630ARUZ, LM6172IM, OP42GSZ, OP492GSZ, LT1223CS8#PBF.
Kopen Texas Instruments TLC271ACPS bij ons, bespaar tijd en geld.