| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC271CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 25490 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC271CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC271CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 5.3 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.7pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 950µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 30mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V, ±1.5 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC271CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC271CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC271CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC271CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLC5951TDA2, LM2791LD-H/NOPB, LM2794BL, LM2795BL/NOPB, TLED2043IPWR, LM2791LD-L/NOPB, LM2792LD-H/NOPB, LM2792LD-L/NOPB, LM2793LD/NOPB, LM2795BLX/NOPB INA103KU, AD797ANZ, AD621ARZ, ACPL-C87AT-000E, AD843JRZ-16, LT1079ISW#PBF, OPA124U, AD704ARZ-16, OP495GSZ, OP471GSZ.
Kopen Texas Instruments TLC271CD bij ons, bespaar tijd en geld.